Řád Božího mlýna verze 2013

Řád Božího mlýna,  návrh pro rok 2013

 

Řád Božího mlýna verze 2013

Řády Božího mlýna byly uděleny v divadle Archa. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Další Boží mlýny jsou na hrudi, udělená vyznamenání, za to co bylo v srdci.

Kapela The Tap Tap se také rozhodla pěti významných českým a zahraničním osobnostem udělit Řád božího mlýna. Nominovaní byly: Karel Schwarzenberg za fair play při prezidentské volební kampani, Madeleine Albrightová za přínos demokracii, spisovatelka a překladatelka Natalie Gorbaněvská za příkladnou statečnost (demostrovala v Moskvě 1968 na Rudém náměstí proti okupaci ČSSR), fotograf Robert Vano za svobodný projev v umělecké tvorbě a Bessel Kok za podporu Koncertu proti konci světa.
KAREL Schwarzenberg odmítl vyznamenání ! a to s odůvodněním, že své chování pokládá za přirozené a čestné, proto mu připadá, že si nezaslouží takové ocenění.

 

Řád Božího mlýna 2012


Výroba vyznamenání. Komplet stránky od myšlenky, nákresů, prototypu až po finále udělení Řádu Božího mlýna. Prvni verze 2012 zde: Primak.cz / RBM 2012

 

Řád Božího mlýna 2013

Návrh pro úpravu řádu, při výrobě. Rozdíl od minulého roku. Vyznamenání, Řád Božího mlýna má pro rok 2013 pár změna, například jedny dveře, větrné lopatky místo křídel, atd.

 

 

 

Nákupní košík