Zlatnická mikro svářečka pulsní bodovací s ochrannou atmosférou Argon jako PUK na kovy

Vysoce výkonný bodový svařovací stroj dentální šperky hardware nerezová ocel CNC pulzní argonový svařovací stroj Bodový svářeč Argon Arc pro nerezovou ocel Hardware Příslušenství , Šperky , Zubní Tato jednotka je vhodná pro všechny typy svářečských prací, šperkařských prací, pro nové náhrady i opravy. Rozsah použití se rovná alespoň laserové svařovací jednotce a náklady na zařízení a operace jsou mnohem levnější než laserové svařovací jednotky.
Funkce:
Bodová svářečka Argon-arc má pět přednastavených základních programů pro zlato (Au),
kobaltový chrom (co-cr),
hybridní svařování (např. drahé a obecné kovy),
titan (Ti) a
ortomateriály.
Kromě svých vlastností kompaktní velikost, bezpečný a stabilní systém, snadné ovládání, nízká hlučnost a údržba. Vyžaduje minimální pracovní prostor a nastavitelné nastavení výkonu a pulzu umožňuje nastavení hloubky průniku a průměru svařovacího místa.
Pokud do 5 minut neprovedete žádnou operaci, tato jednotka se přepne do režimu Ortho, aby nedošlo k poškození obrobku.
Mikrosvářečka je skvělá pro zlatníky, klenotníky, zubaře a jiné obory.

Technická data

Napájecí napětí: 220V
Příkon: 100W
Ochrana: IP21
Tlak plynu: ≥0.1Mpa
Svářecí napětí: 40V
Svářecí prody: 5A 600A
Svářecí čas: 3ms–30ms
Max. svářecí frekvence: 1Hz
Max. průtok plynu argonu: 5L/min
Rozměry: 280mm*160mm*230cm;
Hmotnost: about 8.5kg.

Zlatnická pulsní mikrosvářečka – použití

Abyste předešli úrazu elektrickým proudem, požáru a nebezpečné nehodě při používání elektrického zařízení, věnujte pozornost dodržování základních bezpečnostních opatření.
1. Před použitím přístroje si prosím přečtěte tento návod a bezpečnostní opatření. Umístěním této příručky do blízkosti přístroje pro pohodlné zobrazení.
2. Udržujte elektrické zařízení mimo dosah dětí a absolutně zakázejte dětem hrát na toto elektrické zařízení, náhradní díly a další kabely.
3. Provoz zařízení by měl udržovat dobré větrání a osvětlení, nepracujte ve vlhkém a prašném prostředí, abyste předešli nehodám způsobeným neobvyklým prostředím.
4. Nikdy nedovolte, aby do přístroje vnikla jakákoli kapalina.
5. Při provozu bude silné obloukové světlo, irelevantní personál by měl být mimo pracoviště, aby nedošlo k poškození očí.
6. Nepoužívejte kabel k tažení zařízení. Kabely by měly být mimo dosah tepla, oleje a jiných ostrých předmětů, aby nedošlo k poškození kabelu.
7. Před čištěním zařízení a otevřením skříně musíte zcela vypnout napájení. 8. Tento stroj s kompaktní a rozumnou strukturou nevyžaduje speciální a zdlouhavou údržbu. Věnujte pozornost čištění nástroje, zejména mikroskopu. Nečistění příloh vážně ovlivní pozorování předmětů.
9. Přístroj by měl být v nepracujícím stavu zakrytý protiprachovým krytem. 10. Z důvodu vaší bezpečnosti používejte správné vybavení. Pozor: Stroj neobsahoval mikroskop a můžete také pracovat bez mikroskopu.

FOTOgalerie

Nákupní košík