Výroba vojenských odznaků

Výroba vojenských odznaků, medailí, vyznamenání, plaket.
Výroba nejen pro Armádu České republiky, ministerstva, veterány, spolky, pro nestátní organizace, muzea, přátele, ale pro i sběratele.
To vše je možné vyrobit i bylo vyrobeno z obecných kovů, i drahých, ze stříbra, zlacené pravým zlatem, nebo smaltované, či doplněné kameny, nebo drahokamy, až diamanty.

Vzhledy vojenských dekorací

Výroba vojenských vyznamenání a dekorací má svá pravidla. Vše se řídí zvyklostmi z dob současných, nedávno minulých, ale i tradic našich armád i cizích a to jak rozměrově, zapínáním, vzhledově, texty, zejména pak provedením, od běžných, pro důstojnické, či pro velitele, až pak ke králi, či prezidentovi jako k hlavním veliktelům armád.

Vojenské odznaky, dekorace, prototypy, vzory

Zde je ukázka a odznaky vyrobených, zavedených udělených odznaků, ale i prototypy z výroby vojenských odznaků a vyznamenaní jež nebyly uděleny, použity, povětšinou z finančních důvodů. Důležité je ale že slouží jako vzorky pro ukázku možné výroby a v budoucnu jako dokumentace řemeslné výroby, či uměleckého provedení. Je na každém zda se mu líbí či ne a jak by navrhl sám úpravy, doplňky, zjednodušil, či rozšířil. Každý ať posoudí jak se mu líbí takováto výroba odznaků a posoudí s tím co je, či bylo kdy používáno, či se připravuje.

Zadání výroby vojenských odznaků

Pro zadání na výrobu vojenských, či jiných vyznamenání je možné se na nás (mě) obrátit nejléepe emaile a zaslat pár základních informací, případně telefonicky, lepší je však první zaslání emailu i obrázky, nákresy, náčrty, nebo fotografie vzorů, doporučení a textů, včetně sebepředstavení jako emitenta, zadavatele a záměr k výrobě. Pro zrychlení postupu zadání výroby je dobré si rozmyslet, či mít představu o těchto bodech.
1, Termín
2, Počet kusů
3, Vydavatel, zdadavatel, emaitent, plátce
4, Materiál, povrch
5, Zapínání
6, Minulé již vyrobené, či podobné, zda má navazovat, či je to nové
7, Třídnosti, stupně, rozdělení
8, Balení
9, Rámcová představa o rozpočtu

Výroba odznaků, medialí, doporučení, odkazy

Zde je pár odkazů na realizované, ale i neudělené vojenské odznaky, vyznamenanání, či plakety a jiné nejen vojenské, dekorace.
Vzory prototypy
Grypeny – odznak-letecky-gripen-3-varianty/
Vrtulníky – vyroba-leteckych-odznaku-letecky-odznak-vrtulniky-acr/
Radary – odznak-radar-2008/
Tank – vyroba-odznaku-prototyp-tank-2008/
Raketomety nové – raketomet-2008-odznak-3typ-vyrianta-vyroba-odznaku/
Udělené
Raketomety 2004 udělené –  odznak-raketomet-2004-udeleno/

Fotografie fotogalerie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nákupní košík