Výlet Francie Kolonge

Jak se máte v práci? Máte více práce, nebo více volna a co služební cesty?
Obsah:
Výlet do Francie Kolonge
Bydlení
Jo a jídlo?
Výlet
Fouká to
Závěr
Fotogalerie – větší fotky

Výlet do Francie Kolonge

Být vedoucí znamená mít asi hodně práce a málo volna. Pokud jste v TOP managmentu tak sem tam jedete i na služební cesty, no a to už může být lepší, kort když to má být mezinárodní konference a vás práce baví, zajímají vás novinky a těšíte se na nové známosti ze zahraničí. Dozvíte se jak co řeší kolegové z různých zemí, ale horší je, když jako já jazyky moc neumíte a i s rodnou češtinou to bylo vždy tak za 3. Ruština ze základky zanechala pár paměťových brázd, ale němčina a angličtina jako imperialistický jazyk, to moc podporované nebylo, takže vzpomínky žádné a ejhle po pár letech (tedy více) by se to najednou hodilo, jenže francouzky, to je nářez, to běžně člověk neslyší. Aj tak či tak, vzůru do Francie !

 

Francie Kolonge

Byla to taková menší mezinárodní konference a zdravovědě a misijní činnosti ve světě. Díky Bohu většina lidí, tedy asi úplně všichni umí cizí jazyky a tak jsem vždy volil ke komu si sednout a poprosit o překlad, to vcelku vyšlo a venku? No venku je to již v pohodě, tam stačí koukat.

 

Bydlení

Bydleli jsme v kampusu školy, Seminář Adventistů, škola má starou budouvu pod skalou a pak novější přístavky a všude kolem samá zeleň, to bylo úžasné.

Jo a jídlo?
Tedy těšil jsem se na francouzské jídlo, ale bylo spíše mezinárodní, snad aby si mohli vybrat všichni, takže labužnický zážitek nebyl.

Výlet
Tedy venku už to bylo lepší, silnice se mi zdají užší, jo a v horách klikatější, není to jako naše magistrála v Praze, no méně aut a více klidu. Pěšky nahoru na ty hory a při procházkách si užíváme čistého vzduchu, je to něco, tedy já který není zase cestovatel, ani horolezec turista jsem si to užíval.
Nejlepší to bylo nahoře, když kluci ukazují v dálce hory a popisují která jak se jmenuje a já si matně vybavoval ta jména ze zeměpisu a byl jsem, rád že jsem viděl, to co jsem tenkrát jen slyšel.

Fouká to

No ať bylo jak bylo, sluníčko svítilo, ale doporučení vzít si větrovku je dobré, protože foukání není zas tak příjemné a tam nahoře se můžete pěkně nachladit.

 

Závěr
Závěrem, stálo to zato, bylo to úžasné, omlouvám se že ten článek je tak krátký, ale věřte že to zato stojí, všem doporučuji !

Slávek

 

 

Fotogalerie – větší fotky

Nákupní košík