Samit čtyř prezidentů V4 2019 – výroba odznaků<

Samit čtyř prezidentů V4 2019 - výroba odznaků

Výroba odznaků pro nadcházející samit setkání čtyř prezidentů států V4 se bude konat v České republice.

Jak jsme vyráběli odznaky pro prezidenty

Pro prezidenty se vyráběl lesklý zlatý odznak, pro premiéry stříbrný patinovaný (starostříbro) a pro doprovod bronzový, s povrchem starobronz.
Odznaky samitu V4 bude mít i doprovod ve stejné velikosti a vyrobené odznaky se liší jen barvou kovu, rozměrově má každý na průměr 20mm, tedy velký jako 1. korunová mince, ale decentní tloušťku.

Zadání výroby odznaku pro prezidenta

Zadání bylo na výrobu odznaků třech stupňů, odlišené barvou kovu, přiměřené velikosti, jednoduchého vzhledu, vycházející z loga samitu.
Logo samitu V4 roku 2019 se uskuteční v Lánech a znázorňuje střehu a věže zámečku.

Jak vyrobit odznak pro prezidenta


Nejvhodnější tvar tedy byl zvolen kruh, potom průměr 20mm, což je velikost naší jednokoruny a záároveň je to v poslední době nejpoužívanější velikost odznaků PIN i pro větší podniky, korporáty, či organizace.
Odznak měl být jednoduchý, stylově čistý, tedy nejlepší řešení bylo posunout letopočet 2019 z textové části na levo do vhodné kružnice, tak aby to bylo kompozičně vyvážené.

Odznak pro prezidenta


Odznak samitu V4 pro prezidenty má průměr 20mm, zapínání na PIN, tedy hřebíček a klobouček. Lesklým zlatým povrchem se prezidentské odznaky odlišují od veškerých odstatních a všichni prezidenti mají i stejné zapínání, nejsou od sebe odlišené vlaječkou, ani číslováním.

Výroba odznaků pro samit V4 – popis

Pro samit V4 se vyráběli troje odznaky se třemi různými povrchy, odlišené barvou. Odznaky mají zapínání na PIN, kdy hřebíček, ale i čepička má stejnou barvu jako odznak a na zadní straně je logo, název výrobce.
Popis
Průměr: 20mm
Tloušťka: 1,5mm
Materiál: mosaz,
Povrch: patinované starostříbro, starobronz
Zlacení: prezidentský odznak je zlacený pravým 24.karátovým zlatem
Počet
Zlaté: pouze pro prezidenty
Stříbrné: 70ks pro vysoké činitele
Bronzové: 300ks pro doprovod ostatní účastníky

Fotogalerie odznaky pro prezidenty V4


Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím