MISS Dívka roku Jak jsem byl v porotě a hodnotil princezny, aneb Princové jsou na draka

Mikulov 27.března 2011
Každý znás má na něco, nebo někoho svůj názor.
 
Ženy posuzují muže, muži mají zase plné hlavy žen.
Každý má svůj názor, ale koho to zajímá?
Říci to můžete kamarádům, doma, někomu známému, no a to je tak vše, nic to neznamená, je to jak věta do větru.
 
Ale když zasednete do poroty, to už je jiná, váš subjektuvní názor už je důležitý, počítá se …. a já tam seděl a hodnotil juuuuu … (Sláva ješita)
 
Takže celý pořad MISS moderoval princ nad prince povolaný Jan Čenský. Pořadem zaznívaly známé písničky, melodie z pohádky "Princové jsou na draka" a slečny dokonce podávali cihly na stavění zdi po vzoru princezny z dané pohádky. Ikdyž přesila princezen byla značná, princ si věděl rady a vše stíhal. Zeť byla postavená, lidé se smáli a porota se dala do práce s pozorováním a posuzováním.
 
I já jsem jsem pozoroval, zapisoval si poznámky, hodnotil, bodoval, přeškrtával. Nejtěžší bylo se zorientovat která slečna je která a to byla disciplína pro porotu, hrát si na Šerloka pozorovatele, mít postřeh kdy se cedulka s číslem obrátí, ať si můžete zapsat poznámku, či rovnou body.
 
Místo a čas pro spekulace ani nebyl. Po každém kole pohotově přisla slečna asistentka, která jak pančelka písemky hned vybrtala, jen stím rozdílem, že zatímco ve škole píšete a pak to oznámkují, tak my známkujeme a oni to opisují .-) No je to oproti škole trochu obrácené, ale co by jste čekali, když máte 1 prince a 12 princezen, prostě je to tu jiné.

A jak to že jsem tam tak seděl? Co jsem tam hledal, jak jsem se tam dostal?

Inu soponzor, partner, dodavatel .-) Stačí rozdávat a pak se jen usmívat 😀 A co že jsem jim to dal, dodal? Inu podívejte a sami posuďte jaké že to bylo. Ale princeznám to více slušelo…
http://zlatnictvi.net/?korunky-pro-mis-divkaroku,73

No první úkol, naše bodování bylo za škrabošky. Slečny, dívky roku, Moravy, možná budoucí MIS, ukázaly co svedly (tedy z papíru) zaujala mě 12 škraboška, dokonale sladěná, tak jsem dal 10 bodů. Jo zase rozdíl od školy, tedy 1 je málo 10 je maximum.

VIDEO zde: …… 

 

 

 

Nákupní košík