Krásná povzbuzující přednáška

Serie přednášek Bible pro každého. Velice povzbudivé, doporučuji. Pro každého je to výzva.
Neodpustitelný hřích a velká naděje.

Online Video Přednáška:

Seriál přednášek zde: http://www.hopetv.cz/archiv-poradu/bible-pro-kazdeho

 

Křesťanská přednáška.
Ježíš Kristus zaslíbil, že nám budou odpuštěny všechny hříchy, které vyznáme. O jednom hříchu je však v Bibli řečeno, že je neodpustitelný. Co je to hřích proti Duchu svatému a proč jej nemůže Bůh odpustit? Podívejte se na závěrečnou přednášku cyklu Bible pro každého s Johnem Bradshawem.

John Bradshaw zpočátku působil v médiích na Novém Zélandu, odkud pochází. Pracoval zde jako disk jockey pro několik prestižních rozhlasových stanic. Tuto práci opustil v roce 1990, motivován touhou najít pravdu Bible a hlubší křesťanskou zkušenost. Byl pokřtěn a stal se členem Církve adventistů sedmého dne. Zde potkal svou budoucí manželku Melissu, se kterou má dnes dceru Shannon a syna Jacoba. Krátce po svatbě začal pracovat jako evangelista a kazatel v Hingtonu v USA. Sám říká, že se nic nevyrovná radosti, kterou prožívá, když vede druhé ke Kristu. Momentálně pracuje jako ředitel a přednášející v mezinárodní misijní organizaci „It Is Written“ (Psáno jest).

Informace o přednáškách Bible pro každého naleznete na stránkách www.bibleprokazdeho.cz a také na facebooku www.facebook.com/bibleprokazdeho

Nákupní košík