ATEAM 57 – Výroba odznaků na sako

Logo odznáček do klopy A Team. Zadání výroby odznaků do klopy ATEAM 57
Maloseriová výroba odznaků na sako. Nápis LOGO barva, pouze 30ks

 

Výroba odznaku do klopy

Odznáčky pro nejlepší obchodníky ZFP Group www.ZFPA.cz tzv. A TEAM 57

 

Zadání výroby odznaků, poptávka

Jak vypadá zadání, poptávka na výrobu odznaků, odznáčků?
Stačí jednoduchá věta, kdo co kolik čeho chce vyrobit, nejlépe na co a do kdy. Například zde poptávka na výrobu odznáčku do klopy, na sako.

Poptávka (zadání)

Dobry den,
patrime pod spolecnost ZFP Group www.ZFPA.cz a pro nase nejlepsi obchodniky tzv. A Team chceme odznaky, odznacky na sako, aby se decentne odlisili, napriklad vyrobit odznacek A Team… Jednalo by se o 30 kusů. Chtěli bychom se vejít do 500 za kus včetně DPH. V příloze zasílám naše logo v několika formátech a font. Chtěli bychom, aby na odznáčku figuroval název ZFP GROUP a A Team.
Dekuji, s pozdravem …

Logo odznáček A Team 57 Výroba odznaku Ateam57

Návrh výroba odznaků
Podle vašeho nákresu navrhuji:
Výrobu odznaků, ražba z obecného kovu
Připínání na PIN
Písmo vystouplé, povrch niklovaný, není potřeba dělat matování, reliéfní, vystouplé písmo bude dostatečně nad odznáčkem a dobře viditelné a čitelné
Praporek bude vystouplý okraj, vnitřek ručně malovaný, písmeno A bude vystouplé, však horní část praporku bude muset mít také slabý okraj, aby se vněm držela barva.

 

Výroba odznaku do klopy

Podnikové odznáčky vyrobené z obecného kovu, připevnění na špendlíček PIN. Hřebíček má pojistný výstupek, aby se odznáček neotáčel, na hřebíček (PIN) se ze spoda (ze zadu) připevní čepička, která má pojistné pérko proti spadnutí.
Výroba odznáčků maloseriová, ruční práce, pouze 30ks. Ručně malované, niklované, ve finále lakované, povrchově upravené proti oxidaci.

Nákupní košík