Výroba odznaku MOWAPAY – Ražený kulatý odznáček s jehlou<

Výroba odznaku MOWAPAY - Ražený kulatý odznáček s jehlou

Výroba kulatého odznaku na zapichování s jehlou.
Druhá série odznaků Mowapay je ražená a odznak je povrchově pokovený.

Výroba odznaků

Odznaky jsou ručně ražené, z ocelové raznice.
Každý odznak je samostaně opatřený jehlou a následně pokovený galvanickou cestou pro docílení jednotné požadované barvy.
Tyto odzanky jsou ve třech stupních a to zlatá, stříbrná, bronzová varianta.

 

Výroba odznaků, varianty povrchu a barvy

Pro výrobu odznaků se v základu používá obecný kov, většimou mosaz a dále se povrch upravuje. Barvy, vzhed známe většinou zlatý, stříbrný a bronzový, odznaky jsou pak lesklé, lze je matovat, ale stejně tak i udělat povrchovopu patinaci, jako zestaření povrchu.

Zlatý odznak
Je ražený, připínání na jehlu a povrch galvanicky zlacený pravým ryzím zlatem 24kt
Zlacený povrch vydrží stále neporušený, nekoroduje je tedy stálý a vzhledově luxusní. Povrch je zlatý a lesklý.
Stříbrný odznak
Je ražený, připínání na jehlu a povrch galvanicky niklovaný, nejdná se tedy o stříbro, které podléhá oxidaci, ale jedná se o niklování, kdy nikl je velmi stálý a vzhledově vypadá odznak po dlouhá léta stejný. Povrch je lesklý jako stříbrná mince, zrcátko. Hezká kombinace je starostříbro, jakoby zašlé stříbro.
Bronzový odznak
Je ražený z obecného kovu, po ražbě je mořen a patinován. Patinováním vypadá jako starobronz a tmavé kontury více zvýrazní písma a tvar loga. Bronzový odznak může být lesklý, ale větší hezčí kontrast je starobronz, patynovaný, zestařený.

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím